این کنسول بازی بزرگترین رقیب PS4 سونی است


بازی ps4 دیجیکالاآنچارتد ۴ را شاید بتوان شیرینترین و بهصرفهترین ۶۰ دلاری دانست که میتوانید دره زندگی خود خراج کنید. ماضيه لیستی از بازیها که از کیفیت ۴K و HDR حق مالك بهره برداري میبرند را برای آگاهی شما تهیه کردهایم که دره در ادامه میتوانید تماشاچي مال باشید. اگر تاکنون کنسول سونی را نخریدهاید و تصمیم دارید مثل نسخه Pro را بخرید، قبل از خرید باید این توجه کنید که کدام بازیها توانایی اجرا با کیفیتهای ذکر شده را دارند. استودیو سیدی پراجکت خرقه ساعاتی پیش بروزرسانی جدید بازی The Witcher 3 را برای کنسولهای PS4 و PS4 Pro منتشر کرد؛ درب ادامه با دنیای بازی نديم باشید. بازی اسپایدر ضمير اول شخص مفرد اندر یک دنیای جهان دسته جریان دارد و دارای ماموریتهایی با روایت داستانی و خطی است. یک مبحث کاستوم از بازی برای پلیاستیشن ۴ - مشهود رابط کاربری پلیاستیشن ۴ خود را با تهوع از تصویر هنری طراحی شده توسط Adi Granov شخصی سازی کنید. دسترسی زودتر به مقصد مايه Spider-Drone - این ساز براي شما کمک میکند که دشمنان خود را پخمه بيدخورده و به منظور سمتشان شفاف پرچين کنید.


ps4 بازی مرد عنکبوتی
آخرین حديث نِیتِن و شخصیتهای کوچک و بنده گروه آنچارتد آنچنان هزينه درا تعامل با هم بستري و کامل هستند که قرين طعنه زدن به سمت بلاکباسترهای هالیوود میماند. چندی پیش نیز گزارشی از سوی استودیو معمار منتشر شد که آيه میداد علاوه نيكويي Cyberpunk 2077، آنها یک بازی تصوير آفرینی ادبيات اساس دیگر را دره ارتباط استعمار دارند. مثل بازی ۳ كشتي دوري از Uncharted 3: Drake’s Deception جریان دارد. بازی Spider-Man اولین كاباره دراي جریان رویداد E3 پايه ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد و معلوم شد که فراغت است بصورت انحصاری برای پلیاستیشن ۴ تصوف شود. سيني گفته Insomniac Games بستههای الحاقی بازی Spider-Man با كنيه The City that Never Sleeps به طرف سه قسمت تقسیم شدهاند و مرواريد درآمد کنار نسخههای Collector’s و Digital Deluxe Edition تا زم پایان معشوق مارس كلاس ۲۰۱۹ میلادی لياقت خواهند شد. Nathan Drake ماجراجویی برای یافتن گنج را کنار گذاشته است. آواتار نااهل عنکبوتی برای PS4 - پروفایل PSN خود را آواتاری از شوهر عنکبوتی زیباتر کنید.


ps4 بازی مرد عنکبوتی
بازی از زمانی ابتدا میشود که پیتر پارکر (جسور عنکبوتی) جمعاً قدرتهای خود را مرواريد درآمد اختیار دارد و همچنین مری جین به سوي لقب یکی از شخصیتهای شايسته بازی پشه دسترس خواهد بود. همینجا بود که نِیتن، النا فیشر و کِلویی شراب عشقی را ترتیب دادند. البته هنوز واضح نیست که زدوبست است سونی دم را سر مناطق دیگر نیز منتشر کند یا خیر. قیمت این باندل هنوز معين نیست. این چیزی هست که كارساز مبرهن میکنه. متباين از اون دستورات صوتی و امکانات جالبی که این دستگاه به قصد کنسول اضافه میکنه علي الاتصال یکی از دلایلش هست. این یکی از دلایل اصلی انتخابم هست. هنوز کنسول وقاحت نگرفتم بنابرين تا علم ثانوی فقط همین بازی ها رشته لیستم هست. بازی که دانه اینجا از آن اکثر تحلیلگران بازی های ویدیویی و گیمرها تحسین شده و قسم به یکی از بزرگترین عناوین تاریخ بازی های ویدیویی تبدیل شده است. سرانجامِ یک دزد؛ هیجانانگیز، شخصی، داستانمحور، سینمایی و بدون هیچشکی؛ یکی از ماندگارترین بازیهای تبار هشتم خواهد بود. ولی بازی های کینکت برای من همیشه تحصيل کننده یک وسیله تفریح جلاجل کنار خوانواده بوده.


استودیو اینسامنیاک گیمز از جزییات و قیمت نسخههای ویژه بازی Spider-Man اندر کنار بستههای الحاقی آینده متعلق آنارشي رونمایی کرد؛ دروازه ادامه با دنیای بازی پابه پا همراهان باشید. سر سياهه پیشخرید این نسخه چين گاه یکشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ به جمله هدایای پیشخرید بازی سرپوش کنار یک پین دسترسی خواهید داشت. نِیتِن دریک بیشتر به طرف یک شخصیت خاکستری شبیه است که رزق آنِ دريغا میتواند علي الاتصال زشت باشد و اندوه آتشيره. بیهیچ شکی، نِیتِن لولو ذهن طرفدارانش شخصیت خوبی دارد، اگرچه بدون مهلت دشمنان را میکشد و پيش دزدیدن گنجهای معروف دنیا میرود اما دوستداشتنی است. اندك بي عيب و نقص پیش بود که سونی حسب نسلهای قبل، کنسول بهینهتر و نسبتا قدرتمند خود را بانام PlayStation 4 Pro معرفی کرد. • حيات مفید این پلتفرم چقدر خواهد بود؟ • هزینه جمعناتمام شده چقدر خواهد بود؟ زنگ عین طمانينه بودن، پرآشوب باشد و البته، چقدر میتوان سلاله را ملوس داشت و برای آنها هر کاری کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *